Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
 

CYBINA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Wydarzenie, które otworzyło
nową epokę porządku światowego !
Wydarzenie, które otworzyło nową epokę porządku światowego !
21 I 2017, 22:23:00


Ta inauguracja 45 Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, jakiej byliśmy świadkami w dniu 20 stycznia 2017 roku stała się wydarzeniem, które - nie mam cienia wątpliwości - otworzyło nową, nieoczekiwaną - nie tylko przez amerykański, ale i światowy establishment - epokę porządku światowego. 16 minutowe wystąpienie 45 Prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa - jestem o tym głęboko przekonany - było szokiem dla tych wszystkich, którzy do ostatniej chwili przed zabraniem głosu przez nowego Prezydenta sądzili, ba, byli przekonani, że "miliarder bez doświadczenia politycznego, biznesmen i zdaniem wielu bigotów kontrowersyjny esteta otaczający się pięknymi kobietami" może mieć i jak sie okazało, ma coś do powiedzenia i że to mówi z charyzmatyczną mocą nie tylko do Amerykanów i Ameryki, ale w istocie rzeczy, stając na czele największej potęgi świata, temu całemu światu jako wizję nowego porządku.

Takiego Porządku, który - jak wiemy z obserwacji wszystkich negatywnych skutków globalizacji, arogancji globalnego establishmentu był od dawna tęsknotą i marzeniem "odrzuconych" milionowych mas na wszystkich kontynentach. To im, tym milionom na całym głobie 45 Prezydent Stanów Zjednoczonych - Donald Trump, z tarasu Kapitolu powiedział:"Już nigdy nie będziecie ingnorowani". To zdanie przejdzie do historii, jako sygnał do wyzwolenia się ludzi spod rządów wszelkiej maści oligarchów politycznych, grup interesów, spod układów, dla których wielkie grupy społeczne, całe narody były i jeszcze są tylko "masą bez znaczenia" , "tanią siłą roboczą". "ekonomicznie sterroryzowaną maszynką do głosowania".
"Już nigdy nie będziecie ingnorowani!". W ciągu 16 minut swego wystąpienia Donald Trump, 45 Prezydent Zjednoczonych wyrósł na wielkiego Męża Stanu, rzeczywistego przywódcę i wizjonera nowej epoki. Epoki narodów, epoki dobrobytu, epoki ludzi świata tych, o ktorych przypomina Biblia, że " będą w bólu ciężko pracować, aby później owoce swojej pracy z radością i uśmiechem konsumować".

Jestem przekonany, biorąc pod uwagę cechy osobowości nowego amerykańskiego przywódcy, Prezydenta Donalda Trumpa, że będzie On znakomitym Prezydentem Stanów Zjednoczonych i narodu amerykańskiego, a być może przejdzie do historii jako Prezydent najlepszy. Taki, na jakiego czekali Amerykanie i na jakiego czekała reszta świata.

Andrew DovsonClick for Poznan, Poland Forecast